Zamień ten tekst na URL Webhooka

MENTORING INDYWIDUALNY

Realizujesz prawie wszystko w życiu, a jednak są pytania, na które ciągle poszukujesz odpowiedzi? Preferujesz indywidualność…To inspiracyjne, niezapomniane spotkanie w cztery oczy pozostawia wystarczająco dużo przestrzeni na indywidualne dyskusje i skupienie się na każdym interesującym Cię wycinku rzeczywistości. To nie tylko osobista wymiana nurtujących myśli, pytań czy poglądów, to zrozumienie czegoś więcej.Każdy poruszany przez nas wątek rozmowy, może być dla Ciebie tym punktem przełomowym, tym najpiękniejszym odkryciem, usłyszeniem Siebie i zbliżeniem się do pokoju serca i szczęścia.Ponieważ zacznie się rodzić w Tobie nowe życie i będziesz potrzebował połączyć nabyte doświadczenia z otaczającą Cię rzeczywistością, pomiędzy naszymi spotkaniami jestem do Twojej dyspozycji.Czasem potrzeba naprawdę niewiele, aby zrozumieć czego Twoje  serce poszukuje.

Krzysztof Janowski - Mentoring indywidualny

Przeczytaj opinie uczestników

Moje życie między 7-mym, a 39-tym rokiem życia było jedną wielka szarpaniną, przykrytą płachtą stresu, strachu, żalu, złości i zazdrości. Cały czas w poszukiwaniu radości, miłości i spełnienia, z wielką wizją (celem) zostania KIMŚ (KIMŚ WAŻNYM).
Szukając nowych marzeń i idoli, często z łzami w oczach, krzycząc, drapiąc i opornie sprzeciwiając się wszystkiemu co jest, próbowałem zrealizować mój cel. I tak mając lat 39,5 trafiłem na kursy Krzysztofa Janowskiego (czas było coś zrobić, w końcu życie miało zacząć się po 40-tce), tam szybko zrozumiałem, że można żyć inaczej. Krzysztof Janowski pokazał mi całkiem nową, nieznaną dotąd drogę, którą zacząłem podążać (mając bilet w jedną stronę, bo gorzej być już nie mogło), drogę na której codziennie bardziej zbliżałem się do tego kim jestem naprawdę, a świat w tym samym tempie stawał się coraz piękniejszy. I tak małymi kroczkami, aż do kolejnej edycji kursu pół roku później, gdzie odpuszczając przeszłość, ściągając maski żalu, złości, zazdrości, itd., zobaczyłem kim naprawdę jestem. Świat i ludzie stali się przyjaźni, a moje wnętrze wypełnił spokoju, radość oraz miłość. Życie z szarpaniny zaczęło być wspaniałą przygodą na każdej płaszczyźnie w rodzinie, relacjach, biznesie, itd. Tak też ta wspaniała droga, ten proces, z akcentem na słowo " PROCES " pozwoliło mi osiągnąć mój CEL, cel zostania KIMŚ, tylko nie kimś kim wtedy chciałem, ale kimś dużo ważniejszym, bez poszukiwania idoli, udawania i kłamania, dzisiaj mam IDOLA w sobie i dzisiaj jestem KIMŚ! Bo dzisiaj jestem sobą.
Dzisiaj nikogo, ani niczego nie oceniam, dzisiaj sam mogę pomagać innym, płynę z prądem życia. Wszystkiemu pozwalam być takim jakim jest, ludzie, ja, sytuacje, myśli, uczucia ... wszystko jest jakie jest i tak jest OK. Dziękuję Krzysztof.

Tomasz Szrejder
Przedsiębiorca/manager

Podczas kursów zrozumiałem więcej, niż przez całe swoje życie, zobaczyłem więcej i usłyszałem więcej. Ten czas stał się najpiękniejszym momentem,  jaki przeżyłem w życiu do tej pory.

Zrozumiałem, że moja historia to ja, miłość to ja i wtedy poczułem, że pokochałem siebie, swoją historię i nagle stał się cud. Wybaczyłem wszystko wszystkim za wszystko i pokochałem ich za to, że to co zrobili dobrego i złego. Bo dzięki nim jestem jaki jestem tu i teraz, zrozumiałem, że te osoby, które mnie skrzywdziły, są zagubione w swoim życiu. Mam świadomość, że nie uda mi się wszystkim pomóc, ale wiem, że mogę im wybaczyć i to jest wspaniałe. A resztę załatwi "przestrzeń". Przestrzeń, którą sobie dajemy pozwala nam zobaczyć i docenić każdą chwilę w życiu. To wszystko dotarło do mnie w momencie, gdy prawdziwie pokochałem siebie i swoją historię. Dziękuję Krzysztof Janowski.

Andrzej Ziaja
Przedsiębiorca/manager
TYLKO 5 MIEJSC
check_circle
Naszą misją jest dostarczać wiedzę z najwyższej półki. Osobiście dbam o to, aby każdy uczestnik GOOD WAY Mentoringu był w pełni zadowolony. Jeżeli po pierwszym spotkaniu stwierdzisz, że to nie jest dla Ciebie i nie czujesz się  usatysfakcjonowany - zwrócimy Ci pełną kwotę uczestnictwa.
ZAPISZ SIĘ