DOWIEDZ SIĘ JAK W 4 GODZINY ODKRYĆ TEN BRAKUJĄCY ELEMENT SUKCESU, KTÓREGO POSZUKUJĄ LUDZIE OSIĄGAJĄCY PONADPRZECIĘTNE WYNIKI W BIZNESIE, ABY POCZUĆ ULGĘ I KLAROWNOŚĆ JUTRA

Bez kolejnych frustracji, że nie zadziałało, zniechęcenia, że to kolejna fatamorgana czy utraty tego co dzisiaj zbudowałeś.

Zarezerwuj poniżej najlepszą dla Siebie porę na swobodną rozmowę.

Kim jest Krzysztof?

Jeszcze kilka lat temu sam byłem w tym miejscu, w którym prawdopodobnie Ty jesteś teraz.

Praca od rana do wieczora, ciągłe poszukiwanie tego „złotego Graala”, który mnie uszczęśliwi. Ciągle kolejne spotkania, kolejne szkolenia w Polsce i za granicą, kolejni trenerzy, mentorzy, książki, podcasty – życiowy i biznesowy armagedon tak dobrze znany przedsiebiorcom.

Znamy to uczucie dezorientacji, permanentnego zmęczenia i tego ciągłego poszukiwania czegoś nieokreślonego. I nie, nie chodziło o zadowolenie, szczęście, bo te momenty się pojawiały były naprawdę dobre, ale…

…szybko znikały jak fatamorgana, moje wypalenie i frustracja rosły, problemami ze zdrowiem i brakiem tego „cholernego” czegoś powodowały problemy w moich relacjach z rodziną i dziećmi…

Przez wiele lat, tak samo, dałem sobie wmówić, że jeśli wyznaczę sobie kolejne cele, skoncentruje się na czymś dalej, coś więcej, to w końcu osiągnę to upragnione spełnienie i radość… więc wyznaczałem cele, osiągałem, jeździłem nadal na kolejne szkolenia.Lata mijały… ale rozwiązanie się nie pojawiało. 

Kilka lat zajęło mi zrozumienie jak bardzo się myliłem. I jak bardzo byłem oszukiwany… jak wszyscy jesteśmy oszukiwani…

Wiedziałem jedno –> Nie chcę więcej czasu tracić na poszukiwanie rozwiązania tylko w końcu je znaleźć. Już byłem wyczerpany, zmęczony i zawiedziony, jakby oszukany przez sukces. Chciałem w pełni skupić się na tym, w czym czuję się najlepszy – na pomaganiu ludziom w osiągnięciu lepszej jakości życia.

W pewnym momencie miałem już dość. Poddałem się… Wszyscy „guru rozwoju osobistego” mówili mi: „nigdy się nie poddawaj”, ale już nie miałem siły tak dalej. Zauważyłem, że za dużo tracę zdrowia, kontaktu z rodziną i spokoju osobistego. Byłem zły bo czułem się oszukany czułem się oszukany… 

Zacząłem przypatrywać się swojemu życiu i innym ludziom, którzy osiągają sukcesy.. Zauważyłem ten sam powtarzający się problem.. Większość z którymi rozmawiałem, zauważałem, że niby wszystko mają na zewnątrz, ale czegoś brakuje… Nie czują się osobami, które osiągają sukces, brakuje im bliskości relacji, brakuje bliskich więzi z dziećmi, brakuje spokoju ducha, czyli takiej wizji jutra w której wiedzą co robić, dlaczego i po co… dokładnie to samo czułem…

I wtedy nastąpił przełom. Pewnego dnia siedziałem sobie w kawiarni. Analizując całe swoje życie, poszukiwałem miejsca w którym popełniłem błąd. 

I nagle EUREKA. Rozwiązanie znalazłem w niespodziewany sposób.

W ciągu tych 10 lat stworzyłem i dopracowałem system, który pomaga przedsiębiorcom z całego świata, którzy osiągają ponadprzeciętne wyniki finansowe, w tworzeniu ich życia w którym łączą bliskie relacje z ich dzieckiem którym jest ich biznes(y). Codziennie obserwuje jak ich relacje z dziećmi, żoną/partnerką kwitną na nowo, odzyskują poczucie sprawczości oraz zaczynają widzieć nową wizję jutra. Dokąd zmierzają i po co… to wszystko powoduje, że odzyskują klarowną wizję jutra i idą w nią z pełną pewnością.

Często moi klienci powtarzają, że „niby nie zmieniło się nic na zewnątrz, ale w środku zmieniło się wszystko”. Odzyskują czas dla Siebie, dla bliskich, a biznes jeszcze lepiej się rozwija. 

Zobacz jakie efekty jestem w stanie pomóc Ci osiągnąć...

Artur
Kucharzyk

CEO & Właściciel DEVELOCUS Sp. z o.o. 

Maurycy
Turek

Założyciel i współwłaściciel Colway Sp. z o.o. 

Lukasz Kołodziej

CEO & Właściciel MEGAMAN Sp. z o.o.

Tomasz Szrejder

Przedsiębiorca

Moje życie między 7-mym, a 39-tym rokiem życia było jedną wielka szarpaniną, przykrytą płachtą stresu, strachu, żalu, złości i zazdrości. Cały czas w poszukiwaniu radości, miłości i spełnienia, z wielką wizją (celem) zostania KIMŚ (KIMŚ WAŻNYM).
 
Szukając nowych marzeń i idoli, często z łzami w oczach, krzycząc, drapiąc i opornie sprzeciwiając się wszystkiemu co jest, próbowałem zrealizować mój cel. I tak mając lat 39,5 trafiłem na program Krzysztofa Janowskiego (czas było coś zrobić, w końcu życie miało zacząć się po 40-tce), tam szybko zrozumiałem, że można żyć inaczej.
 
Krzysztof Janowski pokazał mi całkiem nową, nieznaną dotąd drogę, którą zacząłem podążać (mając bilet w jedną stronę, bo gorzej być już nie mogło), drogę na której codziennie bardziej zbliżałem się do tego kim jestem naprawdę, a świat w tym samym tempie stawał się coraz piękniejszy. I tak małymi kroczkami, aż do kolejnej edycji kursu pół roku później, gdzie odpuszczając przeszłość, ściągając maski żalu, złości, zazdrości, itd., zobaczyłem kim naprawdę jestem. 
 
Świat i ludzie stali się przyjaźni, a moje wnętrze wypełnił spokój, radość oraz miłość. Życie z szarpaniny zaczęło być wspaniałą przygodą na każdej płaszczyźnie w rodzinie, relacjach, biznesie, itd. Tak też ta wspaniała droga, ten proces, z akcentem na słowo ” PROCES ” pozwoliło mi osiągnąć mój SENS, cel zostania KIMŚ, tylko nie kimś kim wtedy chciałem, ale kimś dużo ważniejszym, bez poszukiwania idoli, udawania i kłamania, dzisiaj mam IDOLA w sobie i dzisiaj jestem KIMŚ! Bo dzisiaj jestem sobą.
 
Dzisiaj nikogo, ani niczego nie oceniam, dzisiaj sam mogę pomagać innym, płynę z prądem życia. Wszystkiemu pozwalam być takim jakim jest, ludzie, ja, sytuacje, myśli, uczucia … wszystko jest jakie jest i tak jest OK. Dziękuję Krzysztof.
Scroll to Top