Zamień ten tekst na URL Webhooka

PROGRAM ROZWOJOWY

GOOD WAY LIFE DISCOVERY

To innowacyjny program rozwoju wewnętrznego prowadzący do przełomowego odkrycia i życiowego sukcesu.

Krzysztof Janowski - Good Way Life Discovery
PROGRAM ROZWOJOWY dla przedsiębiorców i menedżerów

SENS A SUKCES

Odnosisz sukcesy w życiu zawodowym? Prowadzisz firmę? Przewodzisz ludziom? Zarabiasz dobre pieniądze?I nie czujesz w tym sensu? Nadal czujesz, że musisz gonić? Czujesz, że czegoś Ci brakuje, ale nie umiesz tego nazwać? Sukces nie zawsze idzie w parze z poczuciem sensu...  

POCZUCIE SENSU

Poczucie sensu w tym co robisz, jak żyjesz, jakie podejmujesz decyzje i działania to podstawa satysfakcji z własnego życia. I tylko Ty możesz dotrzeć do tego miejsca w sobie, gdzie odkryjesz co przyświeca Twoim wyborom i co nadaje im sens.

ZAŁOŻENIA PROGRAMU

star

Program przygotowany w oparciu o teorie V. Frankl, K. Popielski, J. Peterson

star

Praca oparta o sprawdzone w badaniach naukowych procesy i narzędzia

star

3 dni pracy grupowej

star

Praca w kameralnej wyselekcjonowanej grupie menedżerów i przedsiębiorców

star

Możliwość dalszej pracy indywidualnej

Zobacz opinie uczestników

DLA KOGO JEST TEN PROGRAM?

 • managera, który chce zwiększyć swoją efektywność, na nowo zaangażować zespół i poprawić z nim relacje
 • szefa, który dotyka “szklanego sufitu” w swoim biznesie
 • przedsiębiorcy, który uważa, że jeszcze jest przed nim misja - zadanie które chce wykonać dla innych ludzi,
 • właściciela firmy, który przeżywa aktualnie swój kryzys i wszelkimi siłami chce wrócić do dawnego impetu
 • spełnionego człowieka, który jeszcze czuje w sobie pragnienie nowego wyzwania
  rodzica, który chce polepszyć swoje relacje, nawiązać głębsze relacje z dzieckiem i partnerem/partnerką
 • freelancera, który chce odkryć i zabłysnąć swoją unikalnością
 • dla ojca, który zauważa, że oddalają się dzieci i chce poprawić z nimi relacje
 • dla męża, który chce rozpalić na nowo relacje ze swoją partnerką
 • dla żony, która chce aby wszystkim w domu żyło się lepiej i bezustannie poszukuje rozwiązania,
 • dla osoby poszukującej sensu, głębszego rozwoju, zrozumienia siebie i innych oraz poprawy relacji ze sobą i innymi,
 • dla osoby szukającej zrozumienia swojej misji
 • dla wszystkich poszukujących spokoju wewnętrznego,

DLACZEGO WŁAŚNIE TEN PROGRAM?

Jestem przede wszystkim przedsiębiorcą. Od lat buduję i rozwijam biznesy swoje i cudze. Sukces nie przekładał się jednak na moje poczucie szczęścia. Wciąż odczuwałem pustkę, ciągłe niezadowolenie z siebie i tego co mam. Długo szukałem odpowiedzi u mówców motywacyjnych, na szkoleniach z efektywności osobistej i w wielu innych nietrafionych miejscach. Przeszedłem tę drogę.  I wreszcie odkryłem, że wartości, które budują moje życie, z których nie zdawałem sobie sprawy, stanowią punkt wyjścia do budowania poczucia sensu.  Pomogę Ci na Twojej ścieżce, byś i Ty mógł cieszyć się pełnym sensu i szczęścia życiem, które budujesz z takim zacięciem od lat.

Przeczytaj opinie uczestników

Moje życie między 7-mym, a 39-tym rokiem życia było jedną wielka szarpaniną, przykrytą płachtą stresu, strachu, żalu, złości i zazdrości. Cały czas w poszukiwaniu radości, miłości i spełnienia, z wielką wizją (celem) zostania KIMŚ (KIMŚ WAŻNYM).
Szukając nowych marzeń i idoli, często z łzami w oczach, krzycząc, drapiąc i opornie sprzeciwiając się wszystkiemu co jest, próbowałem zrealizować mój cel. I tak mając lat 39,5 trafiłem na kursy Krzysztofa Janowskiego (czas było coś zrobić, w końcu życie miało zacząć się po 40-tce), tam szybko zrozumiałem, że można żyć inaczej. Krzysztof Janowski pokazał mi całkiem nową, nieznaną dotąd drogę, którą zacząłem podążać (mając bilet w jedną stronę, bo gorzej być już nie mogło), drogę na której codziennie bardziej zbliżałem się do tego kim jestem naprawdę, a świat w tym samym tempie stawał się coraz piękniejszy. I tak małymi kroczkami, aż do kolejnej edycji kursu pół roku później, gdzie odpuszczając przeszłość, ściągając maski żalu, złości, zazdrości, itd., zobaczyłem kim naprawdę jestem. Świat i ludzie stali się przyjaźni, a moje wnętrze wypełnił spokoju, radość oraz miłość. Życie z szarpaniny zaczęło być wspaniałą przygodą na każdej płaszczyźnie w rodzinie, relacjach, biznesie, itd. Tak też ta wspaniała droga, ten proces, z akcentem na słowo " PROCES " pozwoliło mi osiągnąć mój CEL, cel zostania KIMŚ, tylko nie kimś kim wtedy chciałem, ale kimś dużo ważniejszym, bez poszukiwania idoli, udawania i kłamania, dzisiaj mam IDOLA w sobie i dzisiaj jestem KIMŚ! Bo dzisiaj jestem sobą.
Dzisiaj nikogo, ani niczego nie oceniam, dzisiaj sam mogę pomagać innym, płynę z prądem życia. Wszystkiemu pozwalam być takim jakim jest, ludzie, ja, sytuacje, myśli, uczucia ... wszystko jest jakie jest i tak jest OK. Dziękuję Krzysztof.

Tomasz Szrejder
Przedsiębiorca/manager

Podczas kursów zrozumiałem więcej, niż przez całe swoje życie, zobaczyłem więcej i usłyszałem więcej. Ten czas stał się najpiękniejszym momentem,  jaki przeżyłem w życiu do tej pory.

Zrozumiałem, że moja historia to ja, miłość to ja i wtedy poczułem, że pokochałem siebie, swoją historię i nagle stał się cud. Wybaczyłem wszystko wszystkim za wszystko i pokochałem ich za to, że to co zrobili dobrego i złego. Bo dzięki nim jestem jaki jestem tu i teraz, zrozumiałem, że te osoby, które mnie skrzywdziły, są zagubione w swoim życiu. Mam świadomość, że nie uda mi się wszystkim pomóc, ale wiem, że mogę im wybaczyć i to jest wspaniałe. A resztę załatwi "przestrzeń". Przestrzeń, którą sobie dajemy pozwala nam zobaczyć i docenić każdą chwilę w życiu. To wszystko dotarło do mnie w momencie, gdy prawdziwie pokochałem siebie i swoją historię. Dziękuję Krzysztof Janowski.

Andrzej Ziaja
Przedsiębiorca/manager

Zobacz jak wyglądały pierwsze spotkania GOOD WAY (2016 rok)

TYLKO 5 MIEJSC
Termin spotkania - Warszawa

22-24 września 2022

16 - 18 listopada 2022 / Warszawa
5900 zł brutto
 • check
  3-dniowy program rozwojowy NA ŻYWO w Warszawie
 • check
  Komfortowe miejsce, catering, materiały do ćwiczeń
 • check
  30 - minutowa konsultacja telefoniczna przed spotkaniem
 • check
  Ćwiczenia i eBook
 • check
  Kameralna grupa
 • check
  TYLKO 5 MIEJSC
Kupuję
Wystawiamy fakturę VAT 23%
check_circle
Osobiście dbam o to, aby każdy uczestnik eventu GOOD WAY LIFE DISCOVERY był w pełni zadowolony.
Jeżeli po pierwszym dniu eventu GOOD WAY stwierdzisz, że to nie jest dla Ciebie i nie czujesz się  usatysfakcjonowany/-na - zwrócimy Ci pełną kwotę uczestnictwa.